Podporujeme

V našem regionu dlouhodobě podporujeme sportovní kluby, dobrovolné i profesionální hasičské sbory, charitativní projekty i sociální služby.

Foosforlife Team Czech Republic

Na nejprestižnější soutěži světa World Series by Leonhart ve stolním fotbale, která se konala v německém St. Wendelu, zvítězila Česká republika v soutěži národů. Čeští sportovci se tak stali mistry světa! Naše radost ze zisku titulu světových šampiónů pro národní barvy umocňuje navíc skutečnost, že jsme mohli být hrdými sponzory klubu Foosforlife Czech Republic, jehož hráči jsou součástí českého reprezentační­ho týmu.

Diakonie ČCE – středisko Vsetín

Finančně jsme napomohli neziskové organizaci Diakonie ČCS – středisko Vsetín v projektu Domov Vyhlídka. I díky této pomoci tak může vzniknout nový domov pro 18 seniorů.

Handball club Zubří

Dlouhodobě podporujeme extraligový házenkářský klub HC ROBE Zubří, jehož historie sahá až do roku 1929. Stabilita a fair play hodnoty sportovního klubu HC ROBE Zubří jsou blízké filozofii naší společnosti, a proto máme radost z každého vítězství, které můžeme i díky této spolupráci společně sdílet.


zavřít